Školní atletická olympiáda

V pátek 24. 9. proběhla na místním hřišti Školní atletická olympiáda, kterou pro naše žáky zorganizoval pan Aleš Miko. Tělesnou výchovu považujeme za důležitou součást vzdělávání žáků, proto jsme tuto nabídku velmi uvítali. Všechny děti si dopoledne náramně užily. Při sportu a společné aktivitě si děti upevňují také vztahy mezi s sebou, zažijí pocit úspěchu a udělají něco pro své zdraví. Děkujeme panu Mikovi a jeho manželce za skvělou organizaci, zřizovateli za odměny pro vítěze. Těšíme se na další spolupráci.

Pan Miko děkuje pedagogům za účast na olympiádě, za jejich odvahu a statečnost si všechny disciplíny vyzkoušet. Fotografie z akce naleznete v sekci Fotogalerie.

Lenka Martinková, ředitelka školy

Děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *