Slavnostní zahájení školního roku 2022/2023

Dobrý den, vážení rodiče, prarodiče a přátelé školy. Dovolte nám, abychom Vás pozvali na slavnostní zahájení školního roku, které proběhne trochu netradičně a to sice 1. září, ale až v 16 hodin. Rozhodli jsme se tak proto, že bychom byli rádi, aby do školy a na školní zahradu zavítalo co nejvíce z vás. Během zahradní slavnosti přivítáme slavnostně prvňáčky, paní učitelky si pak žáky i Vás rodiče odvedou do tříd, kde si společně odpovíte na všechny Vaše dotazy a budou Vám poskytnuty veškeré informace. K dispozici Vám budou všichni učitelé, vychovatelky i paní ředitelka. Můžete si také prohlédnout školu, posedět u kávičky, opéct párek na zahradě (bude připraveno ohniště) atd. Věříme, že spolu strávíme pěkné odpoledne, na které budou Vaše děti i vy a také my  zpomínat. Za školu Lenka Martinková Pozvánka zde https://zsdolnilhota.cz/wp-content/uploads/2022/08/Nový-Prezentace-Microsoft-PowerPointu.pdf

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *